Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tohle byl vážně dlouhej rok

18. 12. 2010

Už dlouho jsem nezveřejnila žádný nový příspěvek, takže to hodlám nyní změnit. Na svoji obhajobu musím napsat, že se toho v mým životě za poslední rok hodně událo, takže na psaní bohužel nebyl čas.

V první řadě jsem konečně dostudovala, před jménem teď nosím titul Bc. a děkuju Bohu, že tohle nekonečný utrpení je už konečně za mnou. Když o tom teď tak přemýšlím, tak bych asi už znova studovat nešla (nebo aspoň ne do Pardubic). V den státnic jsem se stěhovala a pak začal boj o pracovní místo. Tento boj trvá dosud, s výjimkou jednoho měsíce stráveného u České pošty (pro tuto instituci bych se také znovu nerozhodla). Člověk si během studia říkal, že němčina to je terno, vždyť máme německy mluvící sousedy. Člověk míní, život mění. Němčina už dávno žádné terno není a já teďka čekám na zázrak. Dokonce už i uvažuju o tom, co jsem dělat nikdy nechtěla a to učit.

Bůhví, jak tohle všechno dopadne. Každopádně jako nezaměstnaná mám teďka trilion času, takže se pokusím vymyslet nějaké nové příspěvky do těchto poslední dobou upadajících stránek.

Snad budete, milí čtenáři, spokojení :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář